Hotel Continental

13 sierpnia 2022

Brak komentarzy

W te wakacje nie próżnujemy. I Wam także nie pozwolimy się nudzić. Z dumą informujemy, że w Hotelu Continental powstała siłownia.

Nowiutki sprzęt czeka tylko na Was! Do Waszej dyspozycji jest dobrze wyposażona i klimatyzowana sala, w której możecie rozpocząć przygodę z treningami lub kontynuować swoje dotychczasowe plany.

W siłowni znajdziecie sprzęt do ćwiczeń siłowych oraz kardio, np.: do ćwiczenia mięśni pośladkowych, do spinania mięśni brzucha, ud, klatki piersiowej, barków, a także gryfy, sznury, hantle, maty treningowe, piłki lekarskie, rowery treningowe i wiele innych.

Wystarczy opłacić wejście, wziąć ze sobą wodę, ręcznik i dobre chęci.

Siłownia czynna jest codziennie od godz. 7.00 do 22.00. W sali jednocześnie może ćwiczyć maksymalnie 20 osób. Przy siłowni znajduje się szatnia oraz łazienka z prysznicem.

Ile to kosztuje?

Wejście jednorazowe (1,5 h) 25,00 zł
Karnet open 130,00 zł
Karnet open ulgowy (dla uczniów i studentów za okazaniem ważnej legitymacji) 85,00 zł
12 wejść w miesiącu 100,00 zł
8 wejść w miesiącu 80,00 zł

Zapoznajcie się z Regulaminem Siłowni.

Na naszym blogu

Zapytaj o nocleg :)    Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie przez formularz kontaktowy jest Hotel Continental sp. z o.o. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych osobowych, w tym o celach i przysługujących prawach dostępne jest w Polityce prywatności.

    Translate »

    Wprowadź dane gościa

    Zgoda marketingowa (you can unsubscribe at any time).

    Zgoda na newsletter (you can unsubscribe at any time).