Mini Zoo w Jantarze

W oddalonym o około 30 km od Krynicy Morskiej Jantarze mogą Państwo z dziećmi spędzić aktywnie czas w Mini Zoo, w którym można zobaczyć: kangury, zebrę, wielbłąda jednogarbnego, kozy kameruńskie, syryjskie i miniaturki, lamy, guanako, alpaki, osły domowe, daniele, pawie, pawie białe, emu, nandu oraz egzotyczne gatunki kur.

Mini Zoo mieście się na Farmie Jantar. Jego powstanie i funkcjonowanie wspierał dyrektor ZOO w Gdańsku – Oliwie. ZOO w Oliwie w ramach współpracy i w związku z prowadzoną na farmie animaloterapią przekazywało Mini ZOO w formie darowizny nowe zwierzęta (urodzone w Oliwie).

Jedną z największych atrakcji tego miejsca jest możliwość karmienia zwierząt przez dzieci. Odpowiednie pożywienie dzieci otrzymają przy zakupie biletu.

W sezonie letnim Mini Zoo czynne jest od godziny 8:00 do 19:00, w drugiej połowie czerwca oraz w weekendy od godziny 8:00 do 17:00, w pozostałych okresach od godziny 9:00 do 15:00.

Bilety dla dorosłych to koszt 22,00 zł oraz dla dzieci 18,00 zł. Zakupując bilet do zoo otrzymują Państwo również wstęp do Ptaszarni i Stadniny. Dodatkowymi atrakcjami, z których można skorzystać w Mini Zoo są gokarty, a także jazda konna.

Oczywiście, zawsze aktualną ofertę warto sprawdzić na stronie Mini Zoo: https://farmajantar.pl/

One Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Na naszym blogu

Zapytaj o nocleg :)    Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie przez formularz kontaktowy jest Hotel Continental sp. z o.o. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych osobowych, w tym o celach i przysługujących prawach dostępne jest w Polityce prywatności.

    Translate »

    Wprowadź dane gościa

    Zgoda marketingowa (you can unsubscribe at any time).

    Zgoda na newsletter (you can unsubscribe at any time).