ATRAKCJE DLA DZIECI

Hotel Continental to miejsce dla całej rodziny. Wiemy, że kiedy przyjeżdżasz na wakacje z dziećmi to chwilę dla siebie chcą mieć zarówno dzieci jak i dorośli. Z tego powodu dołożyliśmy wszelkich starań, aby nawet w niepogodę dzieci znalazły na terenie hotelu przestrzeń dla siebie.

DLA DZIECI

Sala zabaw

Kącik zabaw dla dzieci, to miejsce przygotowane z myślą o Naszych najmłodszych Gościach. Każdego dnia zapraszamy na gry i zabawy. Znajdziecie tutaj między innymi: kolorowanki i kredki, książeczki dziecięce, klocki i zabawki, tablicę kredową, stacje edukacyjne.

Sala zabaw czynna codziennie w godzinach 10.00-21.00. Mieści się w naszej strefie gastronomicznej (bar/kawiarnia).

Podczas korzystania z Sali zabaw obowiązuje wewnętrzny regulamin hotelu, dostępny w recepcji oraz przed wejściem do kącika zabaw. Z Kącika Zabaw dzieci mogą korzystać nieodpłatnie.

Odpłatnie dzieci mogą skorzystać z interaktywnej ścianki Knoocker. Jest to połączenie wirtualnej rozrywki z elementami sportu i dobrej zabawy, do której używa się piłki. W urządzeniu zainstalowane są gry i animacje o różnych stopniach trudności, dostosowane dla użytkowników w różnym wieku.

30 min / 8 zł
60 min / 16 zł

Animacje dla dzieci

W naszym hotelu regularnie zapraszamy odwiedzające nas dzieci na specjalnie zorganizowane dla nich zajęcia pod okiem doświadczonych animatorów z Just Fun. Nasi młodzi goście nie mogą narzekać na nudę. Zawsze czeka na nich pełno atrakcji. Można spotkać klauna, zobaczyć pokaz ognia, a także puszczać ogromne bańki. Czasami odwiedzą nas bohaterowie Psiego Patrolu, a innym razem animatorzy zabiorą nas do fabryki gniotków i innych ciągnących się substancji.

BASEN

Wodny plac zabaw

Najmłodsi Goście z radością odkryją wodny plac zabaw z brodzikiem o głębokości 0,5m, a w nim: zjeżdżalnię, rurę oraz fontanny wodne.

NAJNOWSZE Z HOTELU W KRYNICY MORSKIEJ

Atrakcje dla dzieci w Krynicy i okolicy

Translate »