ATRAKCJE DLA DZIECI

Hotel Continental to miejsce dla całej rodziny. Wiemy, że kiedy przyjeżdżasz na wakacje z dziećmi to chwilę dla siebie chcą mieć zarówno dzieci jak i dorośli. Z tego powodu dołożyliśmy wszelkich starań, aby nawet w niepogodę dzieci znalazły na terenie hotelu przestrzeń dla siebie.

NA ZEWNĄTRZ

Plac zabaw

Na naszych najmłodszych gości czeka nowoczesny zewnętrzny plac zabaw, który mieści się obok Aquaparku. Wejście na plac zabaw znajduje się za Villą York.

Na placu zabaw dzieci znajdą to, co najbardziej lubią: huśtawki, zjeżdżalnie, ściankę wspinaczkową i dużo piasku. Potrzebna jest tylko dobra pogoda, świetny humor i można się bawić przez wiele godzin.

(Plac zabaw jest tymczasowo zamknięty)

DLA DZIECI

Sala zabaw

Kącik zabaw dla dzieci, to miejsce przygotowane z myślą o Naszych najmłodszych Gościach. Każdego dnia zapraszamy na gry i zabawy. Znajdziecie tutaj między innymi: kolorowanki i kredki, książeczki dziecięce, klocki i zabawki, tablicę kredową, stacje edukacyjne.

Sala zabaw czynna codziennie w godzinach 10.00-21.00. Mieści się w naszej strefie gastronomicznej (bar/kawiarnia).

Podczas korzystania z Sali zabaw obowiązuje wewnętrzny regulamin hotelu, dostępny w recepcji oraz przed wejściem do kącika zabaw. Z Kącika Zabaw dzieci mogą korzystać nieodpłatnie.

Odpłatnie dzieci mogą skorzystać z interaktywnej ścianki Knoocker. Jest to połączenie wirtualnej rozrywki z elementami sportu i dobrej zabawy, do której używa się piłki. W urządzeniu zainstalowane są gry i animacje o różnych stopniach trudności, dostosowane dla użytkowników w różnym wieku.

30 min / 8 zł
60 min / 16 zł

Animacje dla dzieci

W naszym hotelu regularnie zapraszamy odwiedzające nas dzieci na specjalnie zorganizowane dla nich zajęcia pod okiem doświadczonych animatorów. Nasi młodzi goście nie mogą narzekać na nudę. Zawsze czeka na nich pełno atrakcji. Można spotkać klauna, a także puszczać ogromne bańki. Czasami odwiedzą nas bohaterowie Psiego Patrolu, a innym razem animatorzy zabiorą nas do fabryki gniotków i innych ciągnących się substancji.

BASEN

Wodny plac zabaw

Najmłodsi Goście z radością odkryją wodny plac zabaw z brodzikiem o głębokości 0,5m, a w nim: zjeżdżalnię, rurę oraz fontanny wodne.

NAJNOWSZE Z HOTELU W KRYNICY MORSKIEJ

Atrakcje dla dzieci w Krynicy i okolicy

Translate »

Wprowadź dane gościa

Zgoda marketingowa (you can unsubscribe at any time).

Zgoda na newsletter (you can unsubscribe at any time).