HOTEL CONTINENTAL AQUA & SPA

OFERTA DLA BIZNESU

SZKOLENIA | KONFERENCJE | INTEGRACJE

HOTEL CONTINENTAL AQUA & SPA

Spotkania biznesowe

przy samej plaży

Hotel Continental *** to miejsce, w którym możesz połączyć wypoczynek ze spotkaniem biznesowym. Położony jest 80 metrów od szerokiej i piaszczystej plaży na Mierzei Wiślanej. Jego lokalizacja sprzyja efektywnym i przyjemnym szkoleniom, konferencjom, które mogą być połączone z pełnymi wrażeń integracjami firmowymi.

HOTEL NAD MORZEM

Wynajem sal

konferencyjnych

Do dyspozycji mamy 3 sale konferencyjne lub jedną wielką, w której można zorganizować event nawet na 300 osób. Docelowa liczba osób uzależniona jest od potrzeb oraz konfiguracji ustawienia krzeseł. Wszystkie sale konferencyjne są klimatyzowane. Dla naszych klientów przygotowaliśmy wizualizację trzech najczęściej wybieranych konfiguracji: teatralna, szkolna oraz podkowa. W głównej sali konferencyjnej znajduje się rzutnik multimedialny, ekran oraz nagłośnienie. Sale konferencyjne mają osobne łącze internetowe, dzięki czemu można z powodzeniem organizować spotkania hybrydowe z uczestnikami na miejscu oraz tymi, którzy połączą się online. Dysponujemy własną kuchnią i restauracją i chętnie organizujemy przerwy kawowe, słodkie poczęstunki a także zapraszamy na pyszne obiady.

Sala 1

Sala 2

Sala 3

HOTEL CONTINENTAL AQUA & SPA

Stworzymy ofertę dopasowaną

do Państwa potrzeb

Jesteśmy otwarci na potrzeby naszych klientów, dlatego stworzymy dla Państwa dedykowaną ofertę. Biorąc pod uwagę lokalizację naszego hotelu (nad samym morzem) oraz jego wielofunkcyjność, jesteśmy w stanie sprostać nawet najwymyślniejszym wymaganiom. Nasz hotel jest świetnie przystosowany do organizacji szkoleń, warsztatów, rocznic biznesowych, konferencji hybrydowych (online + uczestnicy na żywo), integracji firmowych oraz bardziej otwartych spotkań. Na miejscu jest restauracja, bar, kręgielnia, strefa SPA oraz basen i sauna, która jest do dyspozycji naszych gości. Dysponujemy sprzętem, który usprawni spotkania biznesowe: rzutnik i ekran multimedialny, do którego podłączymy inne urządzenia za pomocą HDMI, mikrofon bezprzewodowy a także flip chart czy inne akcesoria, które ułatwią Państwu przeprowadzenie spotkania, konferencji czy szkolenia.

ORGANIZUJEMY EVENTY

Imprezy

integracyjne

Organizujemy imprezy integracyjne oraz eventy biznesowe na terenie naszego hotelu i w najbliższej okolicy. Dzięki współpracy z agencją eventową możemy przygotować dla Państwa wieczorne imprezy tematyczne, aktywną integrację w terenie oraz inne pełne emocji spotkania. Wśród nich:

 • biegi na orientację
 • malowanie gigantycznych obrazów
 • gry kryminalne
 • spływy kajakowe
 • wodne atrakcje: narty wodne, skutery wodne itd.
 • imprezy wieczorne

Chcesz poznać szczegóły? Interesują Cię sale konferencyjne nad morzem?

W pakiecie noclegowym

Śniadania

W cenie każdego noclegu biznesowego uwzględnione jest śniadanie w formie bufetu szwedzkiego.

Bezpłatny parking

Dla naszych gości w ofercie biznes jest bezpłatne miejsce parkingowe na terenie hotelu.

WiFi

Wiemy jak w biznesie ważna jest komunikacja, dlatego dbamy oto, aby nasi klienci zawsze mieli dostęp do sieci WiFi.

Dostęp do strefy AQUA

W cenie pokoju jest nielimitowany dostęp do naszej strefy Aqua. Strefę basenową zawsze chwalą sobie nasi goście biznesowi.

Przykładowe menu dla grup

Zapytaj o ofertę

Kontakt

w godz. od 8.00 do 16.00

Kierownik ds. Gastronomii

tel.: +48 609 912 678

Kierownik Hotelu

tel.: +48 609 918 768

konferencje@hotel-continental.pl
  Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie przez formularz kontaktowy jest Hotel Continental sp. z o.o. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych osobowych, w tym o celach i przysługujących prawach dostępne jest w Polityce prywatności.

  Translate »

  Wprowadź dane gościa

  Zgoda marketingowa (you can unsubscribe at any time).

  Zgoda na newsletter (you can unsubscribe at any time).