AQUA AEROBIK

Naszych gości hotelowych zapraszamy na Aqua Aerobik, który jest połączeniem ćwiczeń fitness, gimnastyki korekcyjnej oraz pływania w wodzie. Zajęcia polecamy wszystkim! Mogą brać w nich udział kobiety w ciąży oraz osoby po kontuzjach. Wystarczy, że wygospodarujecie 30 minut, żeby poznać naszą energiczną instruktorkę.

Atrakcja dla gości hotelowych

Zapraszamy codziennie o godz. 16:00 na 30-minutowe zajęcia:

  • Ćwiczenia na zdrowy kręgosłup w wodzie
  • Joga w wodzie
  • Stretching w wodzie

Zalety Aqua Aerobiku

Aqua Aerobik, czyli gimnastyka w wodzie nie stanowi obciążenia dla stawów oraz kręgosłupa. W zajęciach mogą uczestniczyć osoby starsze, kobiety w ciąży, osoby niepełnosprawne, osoby po kontuzjach, otyłe i każdy chętny. Woda sprawia, że zajęcia fizyczne są bezpieczne oraz znacząco zmniejsza ryzyko kontuzji.

Dodatkowo Aerobik na basenie nie wymaga umiejętności pływania (choć w Hotelu Continental można umówić się na lekcje pływania). Zajęcia prowadzone są w różnych stopniach zanurzenia z ciekawymi akcesoriami oraz przyrządami do ćwiczeń.

NAJNOWSZE Z HOTELU W KRYNICY MORSKIEJ

Nasz blog

dla dzieci

Program animacji dla dzieci

Dzień Dziecka w Hotelu Continental 03.06.2022 ( piątek) 18.00-21.00 Wieczór baniek: Pokaz baniek dymnych i ogniowych Zamykanie w ogromnej bańce Bajeczka na dobranoc 04.06.2022 ( sobota) 10.30-13.30 Tworzymy akwarium w 3D Wykonujemy maski karnawałowe Biżuteria z makaronu 18.00-21.00 Dyskoteka dla dzieci i dorosłych Kalambury Karaoke 05.06.2022( niedziela) 10.30-13.30 Wykonujemy karykatury Pamiątki znad morza – pocztówki, […]

ZOBACZ
Oferty Specjalne

Wakacje 2022

ZOBACZ
Oferty Specjalne

Weekend czerwcowy

ZOBACZ
Atrakcje

Tramwaj wodny

ZOBACZ
dla dzieci

Muzeum Zalewu Wiślanego

ZOBACZ
dla dzieci

Mini Zoo w Jantarze

ZOBACZ
Translate »