AQUA AEROBIK

Naszych gości hotelowych zapraszamy na Aqua Aerobik, który jest połączeniem ćwiczeń fitness, gimnastyki korekcyjnej oraz pływania w wodzie. Zajęcia polecamy wszystkim! Mogą brać w nich udział kobiety w ciąży oraz osoby po kontuzjach. Wystarczy, że wygospodarujecie 30 minut, żeby poznać naszą energiczną instruktorkę.

Atrakcja dla gości hotelowych

We wtorki, czwartki, piątki i soboty o godz. 16.30.
Czas trwania: 30 minut

Goście hotelowi – nieodpłatnie

Goście z zewnątrz – 20 zł

Zalety Aqua Aerobiku

Aqua Aerobik, czyli gimnastyka w wodzie nie stanowi obciążenia dla stawów oraz kręgosłupa. W zajęciach mogą uczestniczyć osoby starsze, kobiety w ciąży, osoby niepełnosprawne, osoby po kontuzjach, otyłe i każdy chętny. Woda sprawia, że zajęcia fizyczne są bezpieczne oraz znacząco zmniejsza ryzyko kontuzji.

Dodatkowo Aerobik na basenie nie wymaga umiejętności pływania (choć w Hotelu Continental można umówić się na lekcje pływania). Zajęcia prowadzone są w różnych stopniach zanurzenia z ciekawymi akcesoriami oraz przyrządami do ćwiczeń.

NAJNOWSZE Z HOTELU W KRYNICY MORSKIEJ

Nasz blog

Oferty Specjalne

Weekend czerwcowy nad morzem

ZOBACZ
Atrakcje

Zapraszamy na Aqua aerobik

Po krótkiej przerwie zapraszamy ponownie na Aqua aerobik. Bardzo się cieszymy, że powracają tak lubiane przez Was zajęcia. Zajęcia odbywają się we wtorki, czwartki, piątki i soboty o godz. 16:30 i trwają 30 minut. Ćwiczenia w wodzie dodają energii, pozwalają się zrelaksować, aktywnie odpocząć, a dodatkowo mają bardzo duży wpływ na: Wzmocnienie mięśni całego ciała […]

ZOBACZ
Aktualności

Uwaga! Awaria kręgielni

Uwaga! Awaria kręgielni. Pracujemy nad jak najszybszym udostępnieniem dla Was torów. Prosimy o cierpliwość.

ZOBACZ
Oferty Specjalne

Weekend dla Pań

ZOBACZ
Oferty Specjalne

Majówka 2023

ZOBACZ
Aktualności

Poświąteczny relaks 26 – 30.12

  Po świętach też należy odpocząć. Zapraszamy do na relaks do Hotelu Continental w terminie od 26 do 30 grudnia 2022 r. W ofercie mamy codziennie animacje dla dzieci!   

ZOBACZ
Translate »

Wprowadź dane gościa

Zgoda marketingowa (you can unsubscribe at any time).

Zgoda na newsletter (you can unsubscribe at any time).