HOTEL CONTINENTAL AQUA & SPA

Imprezy

w plenerze

Jeżeli szukacie aktywnej, firmowej integracji to Hotel Continental w Krynicy Morskiej jest świetnym wyborem. Razem z agencją eventową Hunter Extreme przygotowaliśmy dla Państwa propozycje aktywnej integracji, która wykorzystuje atuty terenu i pięknego krajobrazu Mierzei Wiślanej.

Gra na orientację

Gry na orientację Krynica Morska

Gra na orientację w terenie, której celem jest poszukiwanie punktów kontrolnych, w których kryją się niespodzianki oraz zagadki specjalne. Zawodnicy podzieleni są na zespoły. Celem jest wspólne ukończenie misji.

Każda grupa wyposażona jest w mapę, kompas lub GPS. Zabawa wymaga sprytu, dobrej intuicji oraz umiejętności kojarzenia faktów. Jest to także doskonały test umiejętności kalkulowania ryzyka oraz szkolenie z pracy w zespole.

Fantastyczna zabawa dla zwolenników rywalizacji oraz świetna motywacja do zabawy w terenie.

Czas trwania: 2 -3 h
Liczba uczestników: min. 10 osób

Imprezy na wodzie

Morze Bałtyckie, Mierzeja Wiślana to wymarzone miejsce aktywność związaną z wodą. Wodne szaleństwa to ogromna dawka adrenaliny oraz niezapomniana zabawa dla zorganizowanych grup. Jedyne co trzeba zrobić, to wybrać elementy zabaw wodnych, które najlepiej pasują do osób, które wezmą udział w integracji. Wśród atrakcji są:

 • Skutery wodne
 • Łodzie motorowe
 • Jachty
 • RiBY
 • ParaSailing
 • Narty wodne

Oprócz tego zapraszamy na sporty plażowe oraz do strefy leżaków oraz chilloutu.

Czas trwania zabawy: 2 – 3 h

Liczba uczestników: min. 10 osób

Imprezy wodne organizowane przez Hotel Continental

Spływy kajakowe

Spływ Kajakowy Krynica Morska

Spływy kajakowe to niezawodny i sprawdzony sposób na integracje firmowe. Wzmacnia więzi w zespole, a także jest dobrym wyborem dla osób, które szukają wypoczynku i jednocześnie kontaktu z przyrodą. Zapraszamy Państwa na spływy kajakowe rzekami Pomorza. Trasę oraz stopień trudności organizatorzy dostosowują do Waszych możliwości oraz oczekiwań.

Nasze trasy spływów kajakowych są różnorodne przyrodniczo. Podczas trwania spływu jest możliwość zorganizowania postojów, podczas których może być piknik, ognisko oraz czas na regenerację sił. Uczestnicy bardzo chętnie decydują się również na morskie gry terenowe. To nic innego jak spływ pełen ukrytych zadań i zagadek.

Świetnym zakończeniem spływu może być ognisko ze wspólną integracją, ciepłym posiłkiem i napojami.

Czas trwania: 2 -3 h
Liczba uczestników: min. 10 osób

Gra kryminalna

Gra kryminalna to jedna z bardziej cenionych atrakcji integracyjnych. Jej forma jest intrygująca oraz wciągająca. To zabawa, którą uczestnicy wspominają przez wiele lat.

Nasza propozycja to odmiana gry kryminalnej, która odbywa się w terenie w systemie drużynowym. Zaangażowani aktorzy sprawią, że niezależnie od zachowania graczy scenariusz potoczy się według planu i zaprowadzi drużyny do rozwiązania zagadki kryminalnej.

Oprócz tego zapraszamy na sporty plażowe oraz do strefy leżaków oraz chilloutu.

Czas trwania zabawy: 2 – 3 h

Liczba uczestników: min. 10 osób

Gry kryminalne w terenie Hotel Continental

Zapytaj o więcej

To nie wszystko. Przykładowych scenariuszy integracji plenerowych mamy znacznie więcej. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej to napisz lub zadzwoń do nas. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania związane organizacją wydarzeń biznesowych.

Kontakt

w godz. od 8.00 do 16.00

Kierownik ds. Gastronomii

tel.: +48 609 912 678

Kierownik Hotelu

tel.: +48 609 918 768

konferencje@hotel-continental.pl
  Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie przez formularz kontaktowy jest Hotel Continental sp. z o.o. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych osobowych, w tym o celach i przysługujących prawach dostępne jest w Polityce prywatności.

  Translate »

  Wprowadź dane gościa

  Zgoda marketingowa (you can unsubscribe at any time).

  Zgoda na newsletter (you can unsubscribe at any time).