HOTEL CONTINENTAL AQUA & SPA

Imprezy

wieczorne

Hotel Continental *** wyróżnia się nie tylko świetną lokalizacją. Jest także miejscem, którego atutem jest wiele udogodnień i usług towarzyszących. Można powiedzieć, że jesteśmy samowystarczalni. Dzięki temu jesteśmy w stanie zorganizować niezapomniane imprezy wieczorne – zarówno te bardziej formalne jak i te, których celem jest integracja i dobra zabawa.  Razem z agencją eventową Hunter Extreme przygotowaliśmy dla Państwa propozycje tematycznych imprez, które świetnie się sprawdzą w naszym hotelu.

Wieczór w kasynie

Wieczór w kasynie - impreza tematyczna

Zapraszamy na niezwykły wieczór w kasynie z przymrużeniem oka. Każdy może się wcielić w postać, która zostaje milionerem. Każdy może sprawdzić swoje szczęście nie ryzykując prawdziwych pieniędzy oraz majątku. Do Państwa dyspozycji zostaną oddane stoły do gry, przy których zasiądą profesjonalni krupierzy.

Uczestnicy zostaną wyposażeni w pulę okazjonalnych pieniędzy. Finałem wieczoru będzie wspólna licytacja głównej nagrody.

Gra odbywa się na stołach:

 • Ruletka,
 • Black Jack,
 • Poker Texas Hold’em,
 • Stolik dziwnych gier i zakładów.

Przykładowy czas trwania:

 • Kasyno: 3-4 h
 • Zabawa: 6-7 h

Czasy Prohibicji

Nasza propozycja zabierze uczestników w lata 20. ubiegłego wieku. Będzie to świat mafii zamknięty w tajnym lokalu. Goście zostaną przeszukani w celu znalezienia nielegalnych substancji albo broni. A Szalony Tommy rozda uczestnikom mafijne pieniądze, dzięki któym będą mogli usiąść przy stołach hazardowych.

Podczas zabawy powstaną dwa rywalizujące ze sobą klany. Zespół, który zgromadzi największy majątek będzie mógł wylicytować główną nagrodę. Dodatkowo podczas zabawy będzie wiele różnych zakładów oraz konkursów.

Przykładowy czas trwania:

 • Zabawa: 6- 7 h
Czasy prohibicji - wieczór tematyczny

Czar PGR-u

Czar pgr - wieczór tematyczny

Zapraszamy na podróż w czasie… Impreza rozpocznie się tradycyjnym powitaniem gości samogonem, chlebem oraz solą. W komitecie powitalnym będzie sołtys oraz jego współpracownicy. Będą przyśpiewki Koła Gospodyń Wiejskich przy akompaniamencie DJ’a. Dekoracje oraz rekwizyty wprowadzą każdego gościa w klimat imprezy. Będzie siano oraz sprzęty rolne, zastawa pamiętająca czasy PRL a także krowa. To będzie niezapomniana noc, pełna tańców oraz konkursów.

Przykładowy czas trwania:

 • Zabawa: 6- 7 h

Hawajska Noc

Zapraszamy w podróż na Hawaje. Królować będzie świat morskich kwiatów, gorące rytmy oraz egzotyczne drinki. Na uczestników czekać będą hawajskie koktajle oraz gadżety tematyczne.

Na parkiecie królować będzie taniec „hula”, który wykonają profesjonalne tancerki. Podczas imprezy nastąpi także wybuch wulkanu. Gwarantujemy niesamowitą atmosferę i świetny wystrój.

Będą także liczne konkursy:

 • Taniec hula,
 • Limbooo,
 • Najpiękniejsze hawajskie girlandy,
 • Kolorowe drinki,
 • i wiele innych.

Przykładowy czas trwania:

 • Zabawa: 6- 7 h
Hawajska noc - wieczór tematyczny

Zapytaj o więcej

To nie wszystko. Przykładowych scenariuszy integracji plenerowych mamy znacznie więcej. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej to napisz lub zadzwoń do nas. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania związane organizacją wydarzeń biznesowych.

Kontakt

w godz. od 8.00 do 16.00

Kierownik ds. Gastronomii

tel.: +48 609 912 678

Kierownik Hotelu

tel.: +48 609 918 768

konferencje@hotel-continental.pl
  Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie przez formularz kontaktowy jest Hotel Continental sp. z o.o. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych osobowych, w tym o celach i przysługujących prawach dostępne jest w Polityce prywatności.

  Translate »

  Wprowadź dane gościa

  Zgoda marketingowa (you can unsubscribe at any time).

  Zgoda na newsletter (you can unsubscribe at any time).