HOTEL CONTINENTAL AQUA & SPA

Imprezy

w hotelu

Hotel Continental *** dzięki dobrej lokalizacji, świetnej infrastrukturze jest bardzo dobrym miejscem do szkoleń firmowych, warsztatów oraz imprez integracyjnych przez cały rok.  Razem z agencją eventową Hunter Extreme przygotowaliśmy dla Państwa propozycje imprez integracyjnych oraz warsztatów, które można organizować przez cały rok w naszym hotelu. W naszych propozycjach stawiamy przede wszystkim na doskonalenie umiejętności miękkich oraz relacje zespołowe, które w wielu zespołach po okresie obostrzeń i pandemii mogą wymagać dobrej zabawy. Jeżeli potrzebujecie Państwo więcej pomysłów, propozycji – prosimy o kontakt.

Reakcja łańcuchowa

Reakcja łańcuchowa - integracja firmowa

To gra zawierająca elementy team buildingu, gdzie wszyscy uczestnicy kooperują ze sobą, rozwijając jednocześnie umiejętności pracy zespołowej oraz wzajemnego wsparcia. Zadaniem drużyn jest zbudowanie wielkiej konstrukcji przyczyno-skutkowej, której połączone elementy dadzą efekt domina. Końcowym efektem będzie uruchomienie wspólnie zbudowanej maszyny.

Praca podzielona będzie na działy:

 • Dział projektowy, który wykonuje i scala projekt drużyn.
 • Dział budowy , który odpowiada za całą konstrukcję.
 • Dział wykończenia, który odpowiada za walory estetyczne.

Czas trwania: 2-3 h
Liczba uczestników: min. 10 osób

Wehikuł Czasu

Podczas tych warsztatów realizujemy marzenia o podróżach w czasie. Przenosimy się w przeszłość oraz w przyszłość. Jedyne co trzeba zrobić, to zbudować własną maszynę. Do dyspozycji zespołu będzie sklep z materiałami budowlanymi, artykułami papierniczymi oraz narzędziami, które będzie można wykorzystać do budowy wehikułu. Najpierw zespół będzie musiał zarobić pieniądze na materiały rozwiązując zagadki logiczne oraz zadania integracyjne.

Finałem będzie prezentacja dzieł oraz wybranie zwycięzcy.

Czas trwania: 2-3 osoby
Liczba uczestników: min. 10 osób

Wehikuł czasu - szkolenie firmowe

Czekoladowy Świat

Czekoladowy świat - szkolenie zespołów

To propozycja warsztatów zespołowych, które wpisują się w program team buildingu. Zadaniem zespołu będzie odwzorowanie wylosowanej słynnej konstrukcji (np.: Wieża Eiffel, Big Ben, Pałac Kultury, Stadion Narodowy) ze słodkich materiałów. Animatorzy będą oceniać zaangażowanie i pracę zespołową. Każda drużyna będzie musiała także wnieść coś swojego do tworzonego trójwymiarowego projektu.

Drużyny do dyspozycji będą mieć magazyn czekolady, wafli, rurek, draży, posypek i innych słodkości.

Czas trwania: 2 -3 h
Liczba uczestników: min. 10 osób

Teleturniejada na żywo

Teleturniejada to warsztaty zespołowe w formie zabawy. Uczestników zapraszamy do Wielkiego Turnieju Wiedzy, w którym na pewno pojawią się ciekawe pytania oraz ogromne emocje.  Gwarantujemy również żenujące żarty prowadzącego. Uczestnicy będą brać udział w zadaniach indywidualnie oraz w drużynowo.

W programie m.in.:

 • Milion w Minutę,
 • Gorące krzesło,
 • Familiada,
 • Koło Fortuny,
 • Kocham Cię, Świecie,
 • i wiele innych.

Czas trwania zabawy: 2 h
Liczba uczestników: min. 10 osób

Teleturniej - integracja firmowa

Zapytaj o więcej

To nie wszystko. Przykładowych scenariuszy integracji plenerowych mamy znacznie więcej. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej to napisz lub zadzwoń do nas. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania związane organizacją wydarzeń biznesowych.

Napisz lub zadzwoń do nas

Kierownik ds. Marketingu i Sprzedaży

tel.: +48 609 918 837

Kierownik Hotelu

tel.: +48 609 918 768

konferencje@hotel-continental.pl
  Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie przez formularz kontaktowy jest Hotel Continental sp. z o.o. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych osobowych, w tym o celach i przysługujących prawach dostępne jest w Polityce prywatności.

  Translate »

  Wprowadź dane gościa

  Zgoda marketingowa (you can unsubscribe at any time).

  Zgoda na newsletter (you can unsubscribe at any time).